Haber İhbar!  |  Reklam  |  İletişim
FİRMA REHBERİNE ÜCRETSİZ KAYIT   |   Sık Kullanılanlara Ekle!

MHP’ye Katılımlar

19 Aralık 2013 Perşembe

Bodrum-Ahmet Özkeskin-Mehmet Onur Şahbaz-Asım BaşaranKonacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun’un başkan adaylığında yerel seçime hazırlanan Milliyetçi Hareket Partisi Bodrum Teşkilatı, yeni katılımlarla kadrolarını güçlendirmeye devam ediyor. MHP İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen rozet takma töreni ile Ahmet Özkeskin, Mustafa Dağdelen ve İsmail Ataer MHP saflarına katılarak, ortak amaç Bodrum Yarımadası için çalışacaklarını belirttiler.

MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nda yoğun bir kalabalığın katıldığı rozet takma törenine, İlçe Başkanı Asım Başaran’ın yanı sıra Bodrum Belediye Başkan Adayı Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun, Ortakent-Yahşi Belediye Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın, İlçe Kadın Kolları Başkanı Melek Topçu Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor’un 2011-2013 dönemi yönetim kurulu üyesi ve Yelken Şube Müdürü, Esnaf Kredi Kooperatifi Başkan Yardımcısı Mustafa Dağdelen ile Bodrumspor eski yöneticilerinden çarşı esnafı Ahmet Özkeskin ile İsmail Ataer MHP saflarına katıldı. Dağleden’in rozetini MHP İlçe Başkanı Asım Başaran, Özkeskin’in rozetini Ortakent-Yahşi Belediye Başkanı Mehmet Onur Şahbaz ve Ataer’in rozetini Mumcular Belediye Başkanı Birol Aydın taktı.

Bodrum-MHP'liler“Hiçbir Pazarlığın Tarafı Olmadık”

Yerel seçimlerde tüm Bodrum’u kucaklayacak kadroları oluşturmak için çalışmalarının devam ettiğini belirten MHP Bodrum İlçe Başkanı Asım Başaran, “Akıllarında, kalbinde ve hayallerinden geçen Bodrum’u gerçekleştirmek için kadrolarımızı oluşturmaya devam ediyoruz. Geleceğin Bodrum’unu oluşturmak için kamuoyuna aklıyla, tecrübesiyle, karakteriyle damga vurmuş değerleri aramıza katıyoruz. Bu çalışmalarımızı tamamını toplumun önünde, kapalı kapıların arkasında gerçekleşen ittifaklar olmadan gerçekleştiriyoruz. Hedefimize, Bodrum Belediye Başkan Adayımız Mehmet Tosun başkanlığında oluşacak kadrolarımızla ilerliyoruz.” dedi.

MHP Bodrum İlçe Teşkilatı’nın kapalı kapılar ardında görüşmeler yapıp gizli ittifaklar oluşturarak halkın vicdanında kabul görmeyen hiçbir pazarlığın veya görüşmenin tarafı olmadığını ve olmayacağını kaydeden Asım Başaran, “Dünden bu yana Türkiye kamuoyuna oturan siyasi gelişmeleri ve yolsuzluk haberlerini ibret ve dehşetle izliyoruz. Ramazan Bayramı’ndan başlayan süreçte Bodrum’da gündeme gelen hadiseler hepimizin hafızasındadır. Bütün bu kirli pazarlıkları, kapalı kapılar ardında oluşturulmuş, Bodrum üzerindeki ittifaklara karşı MHP’nin hedefi Bodrum Yarımadası Halkı’nın vicdanından, aklından ve hayallerinden aldığı güçle, bu oluşumların karşısında dimdik mücadele etmektir. Ana ilkemiz bu. Bu ilke doğrultusunda, Bodrum Halkı’nın takdirini görmüş, gönülleri kazanmış, kamuoyunda Mehmet Tosun’un başkanlığında takdirlere sunacağımız kadroları bir bir oluşturuyoruz.” diye konuştu.

Bodrum-MHP'liler“Asla Seçeneksiz Değilsiniz”

MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun da, “Ben değil biz mantığıyla yönetmek arzusunda olduğumuz Bodrum Yarımadası’nın her kesiminden arkadaşlarımızı, dostlarımızı bünyemize katarak yola devam edeceğiz.” dedi. Bodrum’un ciddi sorunları olduğunu ve bunları defalarca kamuoyu ile paylaştıklarını söyleyen Başkan Mehmet Tosun, “Bunlarla ilgili çok ciddi bir hazırlık içindeyiz. Bir Bodrum fotoğrafı oluşturmak üzere, hep birlikte Bodrum’u yönetmek arzusuyla yola çıktık. Bodrum’un geleceğinden hiç endişeniz olmasın; Bodrum emin ellerde. Asla seçeneksiz değilsiniz. Ciddi anlamda hedeflerimiz, projelerimiz ve turizm anlayışımızla seçenek koyuyoruz.” dedi. Başkan Mehmet Tosun, “Konacık’ta bugüne kadar ne yaptıysak, hangi belediyecilik anlayışıyla orayı yönettiysek, Bodrum Yarımadası’nın her köşesini de ayrı ayrı ele alıp, aynı hizmetleri tüm Bodrum’da yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bizim her alanda projelerimiz hazır. Hangi dünya görüşüne sahip olursa olsun, katılımlarla güçlenerek devam edeceğiz yolumuza. Bodrum’un geleceği aydınlık olacak.” diye konuştu.

Yorum yaz

Foto Galeri

site by (dw) Dynamic Web - Bodrum Web Tasarım
Bodrum Haberleri RSS Feed
KAPAT ×